Novinky, akce, zajímavosti, informace 

TechniSat PremiumLine

exkluzivní řada produktů TechniSat

logo TechniSat logo PremiumLine
TechniSat Digit ISIO S1
 

TechniSat Digit ISIO S1

Vlastnosti
 

TechniSat Digit ISIO S1 je high endový dvou tunerový FULL HD satelitní přijímač, který umožňuje příjem nejen SD, ale i HD kanálů a to jak v kompresi MPEG-2 tak i v kompresi MPEG-4/H.264. Přijímač je rovněž schopen zpracovávat signály v normě DVB-S2 a pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i.

Jedná se o multimediální satelitní přijímač, který můžeme připojit k internetu a využívat jej i jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Přístroj se může připojit k portálu ISIO Live!, což je speciální stránka TechniSatu, kde firma představuje novinky ze svého portfolia a další služby.

Při připojení k internetu je možné využívat i novou technologii HbbTV, kterou už naplno provozuje několik německých programů a v ČR ji na programu ČT 24 testuje Česká televize.

Přijímač umožňuje záznam programů na flash disk nebo na externí pevný disk připojený přes rozhraní USB 2.0 (e-SATA) nebo na SD/MMC kartu. Můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý sledovat nebo ho také nahrávat. Za určitých podmínek je možné nahrávat dva programy současně.

Samozřejmostí je, že přijímač splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

Přijímač je vybaven dekodérem Conax a dvěma sloty pro CI/CI+ moduly, do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu.

Výborně pracují dva moduly Technisat TechniCrypt (art. num. 0003/4535), dále dva moduly SMIT Cryptoworks 3.9.12 nebo dva moduly Mascom 1.23* Tyto kombinace lze doporučit.

 

* Bohužel v poslední době od určité série modulů Mascom máme zaznamenány problémy při použití dvou modulů Mascom v ISIO přijímačích. Samostaný modul pracuje spolehlivě.

Řešením je použití dvou modulů SMIT Irdeto, které již umožňují s novým firmwarem nahrávání. Postup aktualizace modulu naleznete zde.
 

V těchto modulech lze bez problémů používat karty Cryptoworks CS Link, Skylink a freeSAT by UPC Direct. Rovněž karty ICE Skylink pracují v těchto modulech bez problémů.

V modulech Mascom 1.23 lze navíc použít i karty Irdeto Skylink nebo nové karty Irdeto CS Link. U modulů Mascom však může nastat problém s příjmem HD kanálů freeSAT by UPC Direct, to se však řady ISIO netýká, zde jedou HD kanály freeSAT by UPC Direct s tímto modulem jako víno.

Pokud máte dva moduly a osazeny oba tunery můžete nahrávat ze dvou transpondérů nezávisle a hlavně záznam je v dekódovaném tvaru! Toto lze označit jako za plnohodnotné využití tohoto přijímače. Jste tedy nezávislí na změnách OP klíčů operátorem.

V případě satelitního operátora Skylink je velmi výhodné při předplácení jakékoliv služby používat druhou kartu NEXT, tím máte automaticky placenou nabídku stejnou jako na mateřské kartě, aniž byste museli platit 2x předplatné.

Obraz i zvuk byl excelentní, tak jak bývá u TechniSatů dobrým zvykem. Přijímač umožňuje uložit do paměti maximálně 5000 televizních a radiových programů.

Přijímač je multimediální na rozdíl od starších HD přijímačů TechniSat. Přehrává "ts" soubory nahrané z Dreamboxu. Hravě si poradil i se spoustou dalších video formátů jako Xvid, DivX, avi, vob, mkv, mov, mp4 a wmv.

K dispozici je také funkce PIP (obraz v obraze).

Přijímač má i vestavěný OSD teletext s pamětí na 800 stran a pracuje i VBI teletext (využívající teletextový dekodér TV). České a slovenské znaky se zobrazují v pořádku, je funkční i diakritika na velkých písmenech.

České teletextové titulky jsou zobrazovány korektně, kontrola byla provedena na TXT titulcích na programech NGC a NGC Wild.

Na přístroji lze přehrát také mp3 audio soubory a fotografie ve formátu JPEG.

Přijímač je schopen se součastným firmwarem zpracovat AAC audio stopu (vyzkoušeno na programu TA3 na družici Amos).

V neposlední řadě je zapotřebí se zmínit o funkci ISIPRO, která je charakteristická pro produkty firmy TechniSat. Jedná se o automatickou aktualizaci kanálů na družici Astra 1 prostřednictvím kanálu ISIPRO, tuto aktualizaci je možné spustit i manuálně nebo ji úplně deaktivovat.

 

  
TV menu   TV menu


 

TechniSat Digit ISIO S1 se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

 

Internet a HbbTV

logo HbbTV Přijímač disponuje funkcí HbbTV- Hybrid broadcast broadband TV. To je nová evropská iniciativa zaměřená na společné využití vysílání a širokopásmového připojení k internetu.

Česká televize spustila zkušebně vysílání HbbTV na programu ČT 24, aby otestovala technické možnosti přijímačů. K dispozici je zatím informace o projektu HbbTV a je zde také demo aplikace pro přístup do Wikipedie.

HbbTVHbbTV se vysílá na řadě dalších německých programů jak ARD, ZDF, SAT1, Dr.Dish TV atd. Různé televize poskytují přes HbbTV různý obsah, nalezneme zde archívy pořadů, které si můžeme přehrát, mnoho informací, zprávy, přehledy programů apod.

Přijímač můžete použít také jako prohlížeč libovolných internetových stran. Se zobrazováním českých znaků nebyl žádný problém, k dispozici je virtuální klávesnice včetně české znakové sady.

Elegantnější je samozřejmě využití externí klávesnice. Pomocí přijímače se také dostaneme k seznamu internetových rádií.

Přístroj disponuje také funkcí Timeshift (časový posuv). V záznamech můžeme vytvářet záložky pro snadnější pozdější vyhledávání. K dispozici jsou také střihové funkce, tak jako tomu bylo u předešlé HD řady přijímačů TechniSat.

 

 

Závěr

TechniSat Digit ISIO S1 je velice zdařilý přístroj pro příjem digitální televize ze satelitu s využitím multimediálních funkcí pro vaše TV. Tradiční kvalita firmy TechniSat je vidět v obraze i slyšet ve zvuku. Velkou výhodou je přístup na celý internet i s pomocí USB klávesnice, dva tunery, možnost nahrávání i přehrávání pořadů a progresivní technologie HbbTV.
 


 

SilverBlack


 

Prodej - TechniSat PremiumLine

Výrobek je nově zařazen do speciální exkluzivní edice TechniSat PremiumLine, kde je jeho prodej stanoven smluvními podmínkami mezi firmou TechniSat GmbH a partnerem TechniSat PremiumLine.

Přístroje nebudou dodávány koncovým zákazníkům prostřednictvím e-shopů.

Všechny přístroje, které jsou označeny jako PremiumLine může dodávat pouze partner TechniSat PremiumLine nebo autorizovaný prodejce TechniSat po uzavření obchodní smlouvy mezi jednotlivými stranami.

Přijímač TechniSat Digit ISIO S1 je možné pořídit u prodejce těchto přijímačů firmy Omko Digital a.s. na jednotlivých pobočkách v Brně, v Praze a v Ostravě (naše prodejny) za cenu 8.999,- Kč, nebo 369.99,- EUR, nebo kontaktujte naše oddělení (tel.: +420 544 528 227 nebo +420 544 528 222, mobil +420 774 723 361, +420 774 723 380), kontaktní e-mail: isio@omko.cz.

Přístroje budou dodávat také naši smluvní partneři. Zájemci z řad prodejců mimo naše už zavedené exkluzivní partnery mohou kontaktovat naše obchodní oddělení pro uzavření smlouvy na prodej přístrojů řady PremiumLine na adrese travnik@omko.cz, tel.: +420 774 723 361 nebo kropacek@omko.cz, tel.: +420 774 723 380.

 

 

 

TechniSat DigiCorder ISIO S1 - exkluzivní HD multimediální přijímač


 

TechniSat DigiCorder ISIO S1
 
 

TechniSat DigiCorder ISIO S1

Vlastnosti
 
 • Integrovaný dekódovací systém Conax se 2 čtečkami karet
 • Vestavěný pevný disk 1TB
 • Luxusní aluminiové dálkové ovládání s podstavcem
 • Perfektně provedený LED displej
 • Rozměry přijímače odpovídající standardu HI-FI
 • 2x CI/CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu
 • Elektronický programový průvodce na 7 dní (EPG/SFI)
 • AutolInstall (lnstalační asistent)
 • Technologie PIN-Code pro TechniRouter
 • TechniFamily
 • Síťové připojení přes WLAN (pomocí USB-WLAN adaptéru)
 • Favoritní seznamy
 • Teletextové titulky
 • 5 000 míst k uložení programů
 • 3x rozhraní USB 2.0
 • Rozhraní Ethernet 10/100 Mbit/s
 • 1x konektor Scart
 • HDM digitální výstup s podporou HDCP
 • DiSEqC 1.0, 1.2, USALS, UNICABLE
 • HE-AAC audio
 • Dolby Digital AC3 digitální výstup
 • Komfortní menu na obrazovce (OSD) ve 14 jazycích

TechniSat DigiCorder ISIO S1 je high endový dvou tunerový FULL HD satelitní přijímač, který umožňuje příjem nejen SD, ale i HD kanálů a to jak v kompresi MPEG-2 tak i v kompresi MPEG-4/H.264. Přijímač je rovněž schopen zpracovávat signály v normě DVB-S2 a pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i.

DigiCoder ISIO S1 má základní vlastnosti shodné jako Digit ISIO S1. Jsou zde však některé podstatné rozdíly, které si následně popíšeme.

Opět můžeme přijímač připojit k internetu a využívat jej i jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Přístroj se může připojit k portálu ISIO Live!, což je speciální stránka TechniSatu, kde firma představuje novinky ze svého portfolia a další služby.

Při připojení k internetu je možné využívat i novou technologii HbbTV, kterou už naplno provozuje několik německých programů a v ČR ji na programu ČT 24 testuje Česká televize.

Přijímač umožňuje záznam programů na vestavěný pevný disk, flash disk (externí pevný disk připojený přes USB 2.0) nebo na SD/MMC kartu. Můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý sledovat nebo ho také nahrávat. Za určitých podmínek je možné nahrávat dva programy současně.

Samozřejmostí je, že přijímač splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

Přijímač je vybaven dekodérem Conax a dvěma sloty pro CI/CI+ moduly, do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu.

Výborně pracují dva moduly Technisat TechniCrypt (art. num. 0003/4535), dále dva moduly SMIT Cryptoworks 3.9.12 nebo dva moduly Mascom 1.23* Tyto kombinace lze doporučit.

 

* Bohužel v poslední době od určité série modulů Mascom máme zaznamenány problémy při použití dvou modulů Mascom v ISIO přijímačích. Samostaný modul pracuje spolehlivě.

Řešením je použití dvou modulů SMIT Irdeto, které již umožňují s novým firmwarem nahrávání. Postup aktualizace modulu naleznete zde.
 

V těchto modulech lze bez problémů používat karty Cryptoworks CS Link, Skylink a freeSAT by UPC Direct. Rovněž karty ICE Skylink pracují v těchto modulech bez problémů.

OvladačV modulech Mascom 1.23 lze navíc použít i karty Irdeto Skylink nebo nové karty Irdeto CS Link. U modulů Mascom však může nastat problém s příjmem HD kanálů freeSAT by UPC Direct, to se však řady ISIO netýká, zde jedou HD kanály freeSAT by UPC Direct s tímto modulem jako víno.

Pokud máte dva moduly a osazeny oba tunery můžete nahrávat ze dvou transpondérů nezávisle a hlavně záznam je v dekódovaném tvaru! Toto lze označit jako za plnohodnotné využití tohoto přijímače. Jste tedy nezávislí na změnách OP klíčů operátorem.

To je největší výhoda oproti klasickým dvoutunerovým přijímačům značek Topfiled, Humax apod. Zde vám si stačí jen jedna karta a modul, ale nahrávky máte často v zakódovaném tvaru nebo částečně zakódovaném tvaru. V případě použití karet Irdeto Skylink nebo Irdeto CS Link máte na dekódování pouhých 26 hodin (tato hodnota nelze operátorem změnit), jinak o nahrávku přijdete.

Obraz i zvuk byl excelentní, tak jak bývá u TechniSatů dobrým zvykem. Přijímač umožňuje uložit do paměti maximálně 5000 televizních a radiových programů.

Přijímač je multimediální na rozdíl od starších HD přijímačů TechniSat. Přehrává "ts" soubory nahrané z Dreamboxu. Hravě si poradil i se spoustou dalších video formátů jako Xvid, DivX, avi, vob, mkv, mov, mp4 a wmv.

K dispozici je také funkce PIP (obraz v obraze).

Přijímač má i vestavěný OSD teletext s pamětí na 800 stran a pracuje i VBI teletext (využívající teletextový dekodér TV). České a slovenské znaky se zobrazují v pořádku, je funkční i diakritika na velkých písmenech.

České teletextové titulky jsou zobrazovány korektně, kontrola byla provedena na TXT titulcích na programech NGC a NGC Wild.

Na přístroji lze přehrát také mp3 audio soubory a fotografie ve formátu JPEG.

Přijímač je schopen se součastným firmwarem zpracovat AAC audio stopu (vyzkoušeno na programu TA3 na družici Amos).

V neposlední řadě je zapotřebí se zmínit o funkci ISIPRO, která je charakteristická pro produkty firmy TechniSat. Jedná se o automatickou aktualizaci kanálů na družici Astra 1 prostřednictvím kanálu ISIPRO, tuto aktualizaci je možné spustit i manuálně nebo ji úplně deaktivovat.

 

TV menu   TV menu


TechniSat DigiCorder ISIO S1 se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

 

Internet a HbbTV

logo HbbTV Přijímač disponuje funkcí HbbTV- Hybrid broadcast broadband TV. To je nová evropská iniciativa zaměřená na společné využití vysílání a širokopásmového připojení k internetu.

Česká televize spustila zkušebně vysílání HbbTV na programu ČT 24, aby otestovala technické možnosti přijímačů. K dispozici je zatím informace o projektu HbbTV a je zde také demo aplikace pro přístup do Wikipedie.

HbbTVHbbTV se vysílá na řadě dalších německých programů jak ARD, ZDF, SAT1, Dr.Dish TV atd. Různé televize poskytují přes HbbTV různý obsah, nalezneme zde archívy pořadů, které si můžeme přehrát, mnoho informací, zprávy, přehledy programů apod.

Přijímač můžete použít také jako prohlížeč libovolných internetových stran. Se zobrazováním českých znaků nebyl žádný problém, k dispozici je virtuální klávesnice včetně české znakové sady.

Elegantnější je samozřejmě využití externí klávesnice. Pomocí přijímače se také dostaneme k seznamu internetových rádií.

Přístroj disponuje také funkcí Timeshift (časový posuv). V záznamech můžeme vytvářet záložky pro snadnější pozdější vyhledávání. K dispozici jsou také střihové funkce, tak jako tomu bylo u předešlé HD řady přijímačů TechniSat.

 

Závěr

TechniSat DigiCorder ISIO S1 je luxusní high endový přístroj pro příjem digitální televize ze satelitu, který nejen dobře vypadá a zapadne do vaší sestavy díky rozměrům HI-FI, ale můžeme ho využít jako multimediální centrum. Tradiční kvalita firmy TechniSat je vidět v obraze i slyšet ve zvuku. Zabudovaný pevný disk umožňuje okamžitý záznam a přehrávání vašich oblíbených programů. Velkou výhodou je přístup na celý internet i s pomocí USB klávesnice, dva tunery a progresivní technologie HbbTV.
 


 

Obrázek-1Obrázek-2Obrázek-3Obrázek-4


 

Prodej - TechniSat PremiumLine

Výrobek je nově zařazen do speciální exkluzivní edice TechniSat PremiumLine, kde je jeho prodej stanoven smluvními podmínkami mezi firmou TechniSat GmbH a partnerem TechniSat PremiumLine.

Přístroje nebudou dodávány koncovým zákazníkům prostřednictvím e-shopů.

Všechny přístroje, které jsou označeny jako PremiumLine může dodávat pouze partner TechniSat PremiumLine nebo autorizovaný prodejce TechniSat po uzavření obchodní smlouvy mezi jednotlivými stranami.

Přijímač TechniSat DigiCorder ISIO S1 je možné pořídit u prodejce těchto přijímačů firmy Omko Digital a.s. na jednotlivých pobočkách v Brně, v Praze a v Ostravě (naše prodejny) za cenu 17.549,- Kč, nebo 719.99,- EUR, nebo kontaktujte naše oddělení (tel.: +420 544 528 227 nebo +420 544 528 222, mobil +420 774 723 361, +420 774 723 380), kontaktní e-mail: isio@omko.cz.

Přístroje budou dodávat také naši smluvní partneři. Zájemci z řad prodejců mimo naše už zavedené exkluzivní partnery mohou kontaktovat naše obchodní oddělení pro uzavření smlouvy na prodej přístrojů řady PremiumLine na adrese travnik@omko.cz, tel.: +420 774 723 361 nebo kropacek@omko.cz, tel.: +420 774 723 380.
Použito podkladů firmy OMKO Digital a.s.

Aktuální informace o produktech naleznete  zde .


Partner TechniSat PremiumLine je i naše firma: Josef Novotný-AntenSat, tel.: +420 724 001 831, anten.sat@tiscali.cz 

Satelitní internet

 

2-WAY SAT Internet CONNECT    
je obousměrné online bez limitu satelitní připojení k internetu o rychlosti až 1024/128kb, ideální do míst kde není dosah signálů GSM mobilních operátorů, pevná linka  nebo bezdrátové WIFI připojení- horské hotely, chaty a samoty, dosah kdekoliv na území České republiky, stačí mít pouze ničím nestíněný výhled na družici Astra.
Podrobnosti na : web Astra

 

 

 mapa pokrytí

                                                


  2way connect je ničím neomezované24 hodin on - line připojení (Flatrate) Tento systém má velice příznivé ceny pro měsíční tarify a samotný hardware. S tímto systémem obdržte širokopásmový  přístup k Internetu, je možné rovněž využívat telefonní služby  Voice over IP, a zařízení Vám může být doplněno o příjem satelitních programů z družice Astra 19,2°E.

Jediným předpokladem  pro jsou:

- počítač se síťovou kartou a možnost instalace paraboly 

Výhody:

• Měsíční pevná částka  (Flatrate) od  760,- Kč
• Always on service s neomezeným stahováním na základě  principu Fair Use Policy.
• Upstream a Downstream               
• veřejná IP adresa

Hardware:

• standardní FE 80 cm parabola
• interaktivní LNB
• satelitní modem
• Montáž hardware  je jednoduchá, podobná montáži satelitního kompletu.

Obsah Triple kompletu:

 • Broadband-Internet Flatrate
 • Voice over IP telefon - přístup
-          neplatíte žádné paušální poplatky za provoz telefonní linky, pouze hovorné
-          hovorné je kamkoli výrazně levnější než u klasických telefonních operátorů  
-          volání ve stejné sti zdarma
-          získáte absolutní kontrolu nad výdaji na telefonování - všechny služby si předplácíte a kdykoli  si na   internetu  zkontrolujete kolik jste provolali 
  


 

• možnost sledování digitální satelitní televize z družice Astra 19,2°E
• Plug & play (Ethernet připojení pro PC nebo Router)

2WAY CONNECT HARDWARE SET

 

  

 

České a Slovenské programy na satelitech

 

 

 

Czech Link: Základní informace, Technické parametry. Podmínky použití dekódovacích karet, Registrace karet diGITALlink, Placené kanály Galaxie Sport, CS Film. Pokrytí signálem Astra 3A.
Slovak Link: Základní informace, Technické parametry, Podmínky použití dekódovacích karet. Pokrytí signálem Astra 3A.
UPC Direct: (CZ nabídka) Základní informace, O společnosti UPC ČR, Charakteristika stanic, Stanice na Philipsech, Technické parametry, Technické parametry všech stanic, Ceník služeb. Recenze přijímačů UPC Philips DSX-6010, Philips DSR-2111, Philips DSR 4101. Pokrytí signálem Astra 1E, Astra 1G, Astra 1KR.    Autorizovaní Prodejci UPC Direct v ČR.
Digi TV: (CZ nabídka) Základní informace, Programy v nabídce, Technické parametry, Ceník služeb, Pokrytí signálem Intelsat 10-02.
Digi TV: (SK nabídka) Základní informace, Programy v nabídce, Technické parametry, Ceník služeb, Pokrytí signálem Intelsat 10-02.
FTA: Nekódované stanice v češtině a slovenštině.
 

 

 

Jak naladíte

Základní parametry příjmu platné od 1. 2. 2013:                                                 Aktuální parametry ke stažení ZDE

Satelit Astra Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. Rychlost (kS/s) Programy - název předvolby
23,5°E 12 525 V 3/4 27 500 ČT1, ČT2, ČT sport, ČT24, Prima family, TV Noe
23,5°E 11 836 H 5/6 27 500 STV1, STV2, Markíza, Doma, TV JOJ, JOJ Plus, TA3, DAJTO
23,5°E 11 797
DVB-S2
8PSK
pilot ON
H 3/4 27 500 ČT4 HD, Nova HD, Nova Sport HD, Eurosport HD, History HD, Golf Channel, Sport 2, Paprika, HBO Comedy, Prima family HD, Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Retro Music Television
23,5°E 11 817
DVB-S2
8PSK
pilot ON
V 5/6 27 500 Fightbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD, EroX HD, EroXX HD, EroXXX HD
23,5°E 11 876 H 5/6 27 500 Sport 5, Eurosport, HBO, Cinemax, CS Mini, CS Film, Fishing&Hunting, LEO TV, Disney Channel, Discovery, HBO 2, Film+, HOROR FILM, SMÍCHOV, TELKA, Minimax
23,5°E 12 168 V 3/4 27 500 TV Lux, Óčko, regionalnitelevize.cz, WAU
23,5°E 12 070 H 3/4 27 500 Sport 1, MTV, Eurosport 2, Prima LOVE, NOVA, Prima COOL, Prima ZOOM, FILMBOX, FILMBOX PLUS, JimJam
23,5°E 11 895 V 5/6 27 500 TV Barrandov, TV8, Šlágr TV, Viasat History, Viasat Explorer, Spice, Viasat Nature, NGC, NG Wild, MGM, History, duck tv, FOOOR
23,5°E 12 109
DVB-S2
8PSK
pilot ON
H 3/4 27 500 FILMBOX HD, HBO HD, Kino CS, DokuCS, Muzika CS, Travel Channel HD, Spektrum HD, Markíza HD, Film Europe Channel, Eurosport 2 HD, Slovak Sport.TV, AXN
23,5°E 11 856
DVB-S2/8PSK
Pilot OFF
V 2/3 27 500 Discovery HD CZ, Brava HDTV CZ, PENTHOUSE HD CZ
23,5°E 11 934
DVB-S2
8PSK pilot ON
V 3/4 27 500 ČT HD
23,5°E 11 973 V 5/6 27 500 NOVA Sport, FANDA, NOVA Cinema
23,5°E 12 207
DVB-S2
8PSK pilot ON
V 5/6 27 500 NG Wild HD CZ, iConcerts HD CZ, MTV Live HD CZ, Nat Geo HD CZ, Viasat HD CZ
23,5°E 12 032
DVB-S2
H 9/10 27 500 Classica HD, Auto Moto Sport HD
19,2°E 12 722
DVB-S2/8PSK
pilot OFF
H 3/4 22 000 Hustler**
23,5°E 12 129
DVB-S2/8PSK
pilot OFF
V 2/3 27 500 Man-X
23,5°E 11 739
DVB-S2
8PSK
pilot OFF
V 2/3 27 500 Private Spice

 

Praktické informace od Skylink naleznete ZDE

Přehled balíčků, konfigurátor, ceník od Skylink naleznete ZDE

Dokumenty ke stažení od Skylink naleznete ZDE

  

                 U P C  Česká Republika

 

O UPC

Kabelová televize nabízí širokou škálu televizních programů všech žánrů. Filmové, česky dabované kanály, jako například MGM, Film +, Filmbox, CS film, HBO, HBO2, HBO Comedy a Universal, dokumentární televizní programy Discovery, Spektrum, History či Animal Planet, zpravodajské televizní kanály CNN, BBC World Service, CNBC a TA3, hudební kanály jako například MTV, Óčko či na klasickou hudbu zaměřený Mezzo, česky mluvené sportovní kanály Sport 1 a Sport 2, Eurosport a Nova sport, dětské televizní programy Jim Jam, Minimax, Bebe TV či Jetix nebo televizní kanály pouze pro dospělé. Nabízí rovněž programy v angličtině, němčině, španělštině, ruštině, francouzštině, ale třeba i v polštině. Kabelovou televizi UPC lze přijímat jak analogovou, tak digitální cestou. Nabídka digitální kabelové televize UPC aktuálně zahrnuje přes 100 digitálních televizních kanálů. Výběr programů začíná na nabídce Klasik. Ke Klasiku si lze přiobjednat různé tematické balíčky (např. sport, film, dokumenty či hudba). Divák, který chce sledovat jak nabídku Klasik, tak všechny tematické balíčky, ušetří, jestliže si zvolí vyšší nabídku Komfort. K oběma nabídkám si lze dále přiobjednat prémiové balíčky HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2 a Hustler. Nabídka Komfort pak zahrnuje všechny nabízené televizní kanály. Součástí nabídky je i dvanáct televizních kanálů vysílajících ve vysokém rozlišení. Ke všem digitálním televizním službám společnost nabízí HD PVR Box. Ten kombinuje výhody záznamového zařízení (videorekordéru) s možností přijímat vybrané programy ve vysokém rozlišení (High Definition). Díky vestavěnému disku si zákazník může nahrát desítky hodin záznamu. Společnost navíc zdarma poskytuje ke kabelové televizi i příjem nejrozšířenějších rozhlasových stanic.

Jednou z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších služeb UPC je připojení k širokopásmovému vysokorychlostnímu internetu jak pro domácnosti, tak pro firmy. Za pevně stanovenou měsíční částku je zákazník připojen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. UPC vysokorychlostní internet je nejvýhodnější co do poměru kvalita / rychlost / cena a není omezován žádnými datovými limity. Jeho rychlost dosahuje až 120Mbit/s. Spolehlivost našeho internetového připojení potvrzuje již osminásobný titul nejlépe hodnoceného internetu od agentury Digimark.

UPC Česká republika poskytuje od roku 2007 výhodnou hlasovou službu UPC telefon. Ta v závislosti na zvoleném, vždy však velmi výhodném tarifu umožňuje, volat od 50 haléřů za minutu do všech pevných i mobilních sítí včetně zahraničí. Od agentury Digimark jsme získali ocenění Nejlépe hodnocená pevná linka za roky 2010 i 2011.

V roce 2011 vytvořila společnost divizi UPC Business nabízející komplexní portfolio telekomunikačních služeb. Platforma se opírá o vlastní páteřní síť z optických vláken, která v České republice měří 6000 kilometrů, má více než 900 aktivních uzlů POP a připojení do všech významných národních i mezinárodních telekomunikačních sítí. Je osazena technologiemi WDM, CWDM, GE a SDH a nepřetržitě sledována vlastním dohledovým centrem. Platforma pokrývá přibližně 90 % České republiky a vlastní městské sítě ve více než 60 % všech českých měst. Její součástí je rovněž Datové centrum UPC. Vedle základních služeb jako jsou přístup k Internetu, hlasové služby, umístění a připojení technologií nabízí divize B2B velkoobchod i služby s přidanou hodnotou, jako přímé propojení více pracovišť, virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní VPN a záložní poštovní servery. Pro zákazníky z řad operátorů pak zajišťuje zahraniční konektivitu (IP transit), umístění a připojení serverových farem, velkoobchodní hlasovou výměnu, dodávky technického obrazového signálu a pronájmy okruhů. Divize nabízí i specializovaná řešení šitá na míru individuálním zákaznickým požadavkům. Společnost UPC se v roce 2010 stala druhým největším poskytovatelem datových služeb firmám. Její internetové a telefonní služby jsou mezi obdobnými nabídkami na trhu hodnoceny jako nejoblíbenější.

 

Odkazy na internetové stránky poskytovatele služeb:

Dostupnost služeb UPC

Televize

Internet

Telefon

Kombinace služeb

Manuály

Výpadky služeb UPC

Autorizovaný prodejce UPC je i naše firma: Josef Novotný-AntenSat, tel.: +420 724 001 831, anten.sat@tiscali.cz