Kombo - přístroje

 
TechniSat MultyMedia TS 1 !! Napájení 12V !!
 
TechniSat MultyMedia TS 1 je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní i pozemní digitální televize. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 4000, 1 CI slot pro vložení dekódovacích modulů, zabudovaný dekodér CONAX, rozšíření o MPEG4 pomocí přídavného modulu, TXT - teletext, elektronický programový průvodce SiehFern INFO, funkce ISIPRO (aktualizace programů ze satelitu), jednoduchá instalace, české menu, podpora DiSEqC 1.2/USALS, 1x TV Scart , 1x VCR Scart, 2x cinch audio L/R, čtyřmístný displej, digitální audio výstup Dolby Digital AC3, aktualizace RS232-S, napájení 230/12V, součástí balení je i napájecí kabel 12V do auta, vhodné i pro obytné automobily!

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu
Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu SiehFern INFO - Elektronický programový průvodce vyvinutý firmou TechniSat (výhodou oproti EPG jsou podrobnější informace o vysílaných pořadech) Zařízení bylo vyrobeno v EU, výhodná cena! Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial) ISIPRO - Automatická aktualizace seznamu programů přímo ze satelitu

 

* Český manuál (150kB)  

Kód: SRDIGITMULT1 

TechniSat MultyMedia TS 1 !! Napájení 12V !!

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Vantage X221-TS CI !! TV modulátor, funkce BlindScan !!
 
Vantage X221-TS CI je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní i pozemní digitální televize s možností dalšího dekódování. Je vybaven 2 CI sloty pro vložení dekódovacích modulů a navíc má 2 vestavěné univerzální dekodéry, maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 10 000, přehledné české menu, jednoduchá obsluha přístroje, OSD teletext, EPG - elektronický programový průvodce, funkce MOSAIC (zobrazení více programů na obrazovce), vyhledání všech frekvencí, polarit a skrytých programů s funkcí BlindScan, upgrade firmware se provádí přes RS232 v PC, 1x scart TV, 1x scart VCR, TV modulátor, 1x cinch video, 2x cinch audio L/R, síťový vypínač na zadní straně přístroje, optický audio výstup Dolby Digital AC3, podpora DiSEqC 1.0/1.1/1.2 (USALS) a další funkce.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)


 

* Obslužný software (500kB)  

Kód: SRVANTAGE221 

Vantage X221-TS CI !! TV modulátor, funkce BlindScan !!

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
FlyDVB Trio PCMCIA !! Kombinace DVB-S, DVB-T, analog TV i FM !!
 
Karta FlyDVB Trio PCMCIA je kombinace umožňující příjem analogové pozemní televize, digitální pozemní televize a sledování satelitních programů v digitální kvalitě. Tato karta je vhodná pro mobilní příjem ve vašem notebooku či laptopu a nabízí mimo jiné i teletext, EPG - elektronický programový průvodce, možnost zaznamenávat oblíbené pořady přímo na HDD (přímé vypálení na DVD), funkce TimeShift, formát obrazu 4:3/16:9, vstupy (TV, R, A/V in, S-VHS in), funkce Multivideo včetně PIP - obraz v obraze. Balení obsahuje CD (instalační software), dálkové ovládání, externí pasivní anténu a napájecí zdroj 12V pro DVB-S, výhodná cena.

Zařízení zatím nepodporuje české znaky v EPG
*

Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu PIP (obraz v obraze) Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial) TimeShift (možnost sledovat začátek zaznamenaného pořadu i když se konec ještě nahrává)

 

* Příklad zapojení karty
* Podrobný popis ENG (pdf 800kB)
* Český návod (752kB)
 
 

Kód: PCFLYHYBRID 

FlyDVB Trio PCMCIA !! Kombinace DVB-S, DVB-T, analog TV i FM !!

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Golden Interstar 8200 Premium
 
Golden Interstar 8200 Premium je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní i pozemní digitální televize. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 6000, přehledné české menu, OSD teletext, EPG - elektronický programový průvodce, podpora her, dětská pojistka, funkce MultiVideo (až 16 obrázků), formát obrazu 4:3/16:9, upgrade firmware se provádí přes RS232, 1x scart TV, 1x scart VCR, 1x cinch video, 2x cinch audio, TV modulátor, optický audio výstup Dolby Digital AC3, přepínání 0/12V, podpora DiSEqC 1.0, 1.2 (USALS) a další funkce.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

 

* Editor settings (400kb)
* Aktuální firmware (1MB)
* Obslužný software (100kB)
 
* Český manuál (pdf 100kB)
 

Kód: SRGOLDEN8200 

Golden Interstar 8200 Premium

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Golden Interstar 8300 Premium !! Podpora USALS, 2 CI sloty !!
 
Golden Interstar 8300-CI Premium je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní i pozemní digitální televize s možností dalšího dekódování. Je vybaven 2 CI sloty pro dekódování zahraničních programů, maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 6000, přehledné české menu, OSD teletext, EPG - elektronický programový průvodce, podpora her, dětská pojistka, funkce MultiVideo (až 16 obrázků), formát obrazu 4:3/16:9, upgrade firmware se provádí přes RS232, 1x scart TV, 1x scart VCR, 1x cinch video, 2x cinch audio, TV modulátor, optický audio výstup Dolby Digital AC3, podpora DiSEqC 1.0, 1.2 (USALS) a další funkce. !!! K tomuto přístroji objednávejte prosím pouze CW modul typu SCM (kód zboží: COMMCR) !!!

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

 

* Editor settings (400kb)
* Aktuální firmware (1MB)
* Obslužný software (100kB)
 
* Český manuál (pdf 100kB)
 

Kód: SRGOLDEN8300 

Golden Interstar 8300 Premium !! Podpora USALS, 2 CI sloty !!

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Golden Interstar 8700 CRCI Premium
 
Golden Interstar 8700 CRCI Premium je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní i pozemní digitální televize s možností dalšího dekódování. Je vybaven 2 CI sloty pro vložení dekódovacích modulů a navíc má vestavěný dekodér Conax, maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 6000, přehledné české menu, jednoduchá obsluha přístroje, OSD teletext, EPG - elektronický programový průvodce, podpora her, 8 favoritních skupin, dětská pojistka, funkce MultiVideo (až 16 obrázků), upgrade firmware se provádí přes RS232 v PC, 1x scart TV, 1x scart VCR, TV modulátor, 1x cinch video, 2x cinch audio L/R, přepínání 0/12V, optický audio výstup Dolby Digital AC3, podpora DiSEqC 1.0, 1.2 (USALS) a další funkce. !!! Podpora českých programů CS Link a diGITALlink pouze při použití vloženého CI modulu typu SCM (kód zboží: COMMCR) !!!

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Zařízení podporuje hry a aplikace
Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Možnost příjmu paketu ORF v systému Cryptoworks Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

 

* Editor settings (400kb)
* Aktuální firmware (2MB)
* Obslužný software(100kB)
* Český manuál (pdf 100kB)
 

 

Kód: SRGOLDEN8700 

Golden Interstar 8700 CRCI Premium

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Kaon Kombo KTSC 570
 
Kaon KTSC 570 DVB-T/DVB-S je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní + pozemní digitální TV. Je vybaven 2 CI sloty pro dekódování zahraničních programů, české a slovenské menu, teletext, elektronický programový průvodce, 1000 TV a Rádio předvoleb pro DVB-T, 4000 TV a Rádio předvoleb pro satelitní příjem, podpora her, formát obrazu 4:3/16:9, upgrade firmware přes RS232 nebo přes anténu, video výstup Scart/cinch, audio výstup 2x cinch L/P, optický audio výstup Dolby Digital AC3, RF modulátor UHF (21-69K), podpora DiseqC 1.2 (USALS).

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.)
Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

 

* Recenze přístroje
* Aktuální firmware (oprava EPG)
 
 

Kód: SRKAONKTSC57 

Kaon Kombo KTSC 570

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Kaon Kombo KVR-1000TS bez HDD (2 tunery, podpora DivX)
 
Kombinovaný přístroj DVB-T, SAT s PVR funkcemi je vhodný pro záznam oblíbených pořadů v MPEG2 nebo MP3 na HDD. Přes USB 2.0 je možné přehrát video nebo audio přímo do PC. Model umožní zaznamenat na HDD až 6 oblíbených pořadů vysílaných ve stejný čas. Analogový vstup slouží pro záznam z externího zdroje. Digitální vstup např. pro bezpečnostní kameru + čidlo, funkce RMCS (sledování pořadů přímo v PC), podpora DivX, 2 CI sloty pro vložení dekódovacích modulů, VFD displej, digitální audio výstup Dolby Digital audio AC3 (optický, koaxiální výstup), 2 tunery s funkcí TimeShift, funkce MultiVideo, PIP (obraz v obraze), EPG - elektronický programový průvodce, C/KU pásmo, TXT - teletext, 8000 TV a R předvoleb, formát obrazu 4:3/16:9, DiseqC 1.0/1.1/1.2/Usals, 1x Scart TV, 1x Scart VCR, 1x S-VHS, Fast Ethernet 10/100 (možnost ovládání z internetu a streamování videa po LAN), 1x cinch video, 2x cinch audio L/P , 2x vstup z externího zdroje (video, audio), UHF modulátor 21-69K (PAL BG/I/DK), podpora her, USB 2.0, aktualizace firmware z PC se provádí přes RS232.

Zařízení zatím nepodporuje české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Možnost propojení s PC pomocí USB kabelu (záznam v MPEG2, MP3 atd.) Možnost připojení i k internetu
Možnost přehrávání MP3 Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu PIP (obraz v obraze) Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial) Zařízení podporuje systém kódování digitálního obrazu a zvuku DivX TimeShift (možnost sledovat začátek zaznamenaného pořadu i když se konec ještě nahrává)

 

* Obslužný software (300kB)
* Příklady propojení přístroje (100kB)
 
* Český manuál v pdf (300kB)
 

Kód: SRKAONKVR110 

Kaon Kombo KVR-1000TS bez HDD (2 tunery, podpora DivX)

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Opticum 3000TS
 
Opticum 3000TS je univerzální přístroj, který umožní příjem volných programů satelitní i pozemní digitální televize. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 3000, přehledné české menu, automatické i manuální vyhledávání programů, OSD teletext, EPG - elektronický programový průvodce, podpora her, dětská pojistka, časovač (10 událostí), programový manažér (mazání, třídění atd), favoritní skupiny, formát obrazu 4:3/16:9, upgrade firmware se provádí přes RS232, 1x scart TV (RGB, CVBS, S-VHS), 1x cinch video, 2x cinch audio, optický audio výstup Dolby Digital AC3, přepínání 0/12V, podpora DiSEqC 1.0/1.2.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

 

* Český manuál (66kB)
 
 

Kód: SROPICUM3000 

Opticum 3000TS

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Opticum 4000TS
 
Opticum 4000TS je univerzální přístroj, který umožní příjem volných programů satelitní i pozemní digitální televize. 4000 TV a Rádio předvoleb, přehledné české menu, automatické i manuální vyhledávání programů, OSD, teletext, EPG - elektronický programový průvodce, alfanumerický display, podpora her, dětská pojistka, časovač, programový manažér (mazání, třídění atd), favoritní skupiny, formát obrazu 4:3/16:9, upgrade firmware se provádí přes RS232, 2x scart TV/VCR (RGB, CVBS, S-VHS), 1x cinch video, 2x cinch audio, optický audio výstup Dolby Digital AC3, přepínání 0/12V, podpora DiSEqC 1.0/1.2.

Kód: SROPTIC4000

Opticum 4000TS

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
YU-MA-TU MX700 STCA !! TV modulátor, univerzální dekodér !!
 
YU-MA-TU MX700 STCA je univerzální přístroj, který umožní příjem satelitní i pozemní digitální televize. Zabudovaný univerzální dekodér, maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 3000, přehledné české menu, OSD teletext, EPG - elektronický programový průvodce, podpora her, dětská pojistka, formát obrazu 4:3/16:9, upgrade firmware se provádí přes RS232, 1x scart TV, 1x scart VCR, 1x cinch video, 2x cinch audio, TV modulátor, optický audio výstup Dolby Digital AC3, 4 místný LED displej, přepínání 0/12V, podpora DiSEqC 1.0, 1.2 a další funkce.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*

Možnost volby menu v češtině Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

 

* Český manuál (pdf 826kB)
* Firmware pro podporu karet CW (1MB)
 
 

Kód: SRYUMMX700 

YU-MA-TU MX700 STCA !! TV modulátor, univerzální dekodér !!

 
*
*
   
  *
  *
*
 
 

Zpět katalog