Vážení návštěvníci , obchodní partneři a zákazníci,

dovolte nám, abychom Vám v krátkosti představili firmu Josef Novotný - AntenSat v Příbrami a seznámili Vás s její historií od založení. Firma sídlí ve Středních Čechách v okresním městě Příbram.

Naše firma byla založena 15.dubna 1993. Od počátku se zabýváme montáží anténních a satelitních systémů pro rodinné domy, bytové domy a firmy. Postupem času se nabídka našich služeb rozšířila o prodej veškerých anténních a satelitních komponentů. V roce 2002 jsme otevřeli specializovanou prodejnu v budově ABAK v Příbrami se sortimentem antén, zesilovačů, satelitních kompletů, dekódovacích karet, zařízení pro pozemní příjem digitálního signálu atd. Zde též přijímáme objednávky na montáž a opravu anténních a satelitních systémů včetně poradenské služby. Pokud potřebujete připojit kabelovou televizi, internet nebo telefon od UPC, jsme autorizovaní prodejci Společnosti UPC Česká republika.

  Předpokládáme, že Vám tyto stránky přinesou informace o nových trendech v satelitní technice a v jí příbuzných oborech spojených s digitalizací televizního signálu a jeho přenosu ke spotřebiteli. Naší základní snahou vždy bylo, je a bude přinést zákazníkům rychlý obchodní servis a především jistotu, že dodávané zboží odpovídá technickým a bezpečnostním požadavkům, a dodávané zboží má zajištěn záruční i pozáruční servis.

Pokud po shlédnutí naší nabídky budete mít zájem o bližší spolupráci , kontaktujte nás na telefonním čísle +420 724 001 831 a nebo na   e-mail: anten.sat@tiscali.cz

*  *  *

Specializovaná prodejna anténní a satelitní techniky

* * * * *     Navštivte naši specializovanou prodejnu anténní a satelitní techniky     * * * * *     otevřeno pondělí - pátek ..... 7 - 11 ..... 14 - 17 hodin ..... po domluvě otevřeno i mimo uvedenou dobu     * * * * *

 

ProdejnaPracovnaMontážeCertifikát

 

 

 U š e t ř e t e .... nakupujte přes naši prodejnu za ceny na internetu

 Z á r u k a ... S e r v i s ... M o n t á ž

 

 

 budova ABAK,

 Seifertova 525,

261 01 Příbram VII,

    ( +420 724 001 831

Mapa

 

* * *   Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací   * * *