S a t e l i t n í  p ř í s t r o j e  -  4

 

 
 předchozí 1 - 2 - 3 - 4 - 5 další 
 
TechniSat DigiPlus STR1-Titan ! 2x Cryptoworks a Conax + CI !
 
Přístroj pro snadný příjem českých a slovenských programů ze satelitu, vestavěny dvě universální čtečky Cryptoworks nebo Conax - podle použitých karet CS Link - Gital nebo Trade Technology, Sky Link, UPC Direct. Snadná instalace - funkce Autoistall, automatické aktualizace sw ze satelitu - OTA, automatické aktualizace programů ze satelitu - funkce ISIPRO, jednoduchá obsluha, včetně podpory natáčecích systémů na všechny družice, české EPG i teletext! Možnost dokoupení karty pro příjem Technisat Rádio i kupónu na aktivaci TechniSat Rádio i programů MTV na rok. První série nemá české menu, bude aktualizováno přes satelit nejspíše během dubna. Při použití přídavného CI modulu možnost příjmu až ze 4 originálních karet. Novinka na trhu za výhodnou cenu!

 

* Český návod (1.9MB)
* Kupón Technisat Rádio na rok
* Kupón programy MTV na rok
* Praktický test přístroje
 

Kód: SRDIGIPLSTRT

TechniSat DigiPlus STR1-Titan ! 2x Cryptoworks a Conax + CI !

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
TechniSat DIGIT 2 CI
 
Digitální satelitní přijímač pro příjem volných TV a Rádio programů. Vybaven 1 CI slotem pro CA moduly umožňující příjem zakódovaných programů. Moderní přístroj, rychlé přepínání, digitální výstup zvuku Dolby Digital AC3 (optický výstup), průchozí smyčka pro další přijímač, Teletext, CZ menu, EPG, 4000 předvoleb, aktualizace sw ze satelitu. Zvýhodněná nabídka platí do vyprodání zásob.

 

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu
Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu SiehFern INFO - Elektronický programový průvodce vyvinutý firmou TechniSat (výhodou oproti EPG jsou podrobnější informace o vysílaných pořadech) Zařízení bylo vyrobeno v EU, výhodná cena!

 

* Editor settings (800kb)
* Aktuální firmware - české menu (700kb)
* Český manuál v pdf (7MB)

Kód:  SRDIGITCI 

TechniSat DIGIT 2 CI

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
DREAMBOX 500S PC Linux
 
Multifunkční přístroj nové generace, kombinace PC + satelit + internet, multimédia, vyvinutý na bázi Linux. Umožňuje komunikaci s internetem, jinými PC, možnost doplnění o příjem českých programů CS LINK, SkyLink nebo UPC Direct. Podpora DiseqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 (Usals), digitální audio výstup Dolby Digital AC3/DTS, aktualizace firmware přes RS232, napájení 12V (vhodné pro cestování atd.), 1X Scart (TV), video cinch out, OSD, TXT, 100Mbit Ethernet (full duplex),1X interní čtečka pro dekódovací karty, DiseqC 1.2, Usals, velmi malé rozměry 196mm x 130 mm x 40mm. Přístroj je v továrním nastavení bez úprav.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*
 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Digitální výstup DTS Digital Theatre Systems (optický nebo elektrický) Možnost připojení i k internetu
Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Možnost příjmu paketu ORF v systému Cryptoworks

 

* Editor settings (600kb)
* Obslužný software (50kb)
 
* Český návod (pdf 5MB)
 

 

Kód:  SRDR500S 

DREAMBOX 500S PC Linux

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Dreambox DM 600 PVR
 
Multifunkční přístroj nové generace, kombinace PC + satelit + internet, multimédia, vyvinutý na bázi Linux. Umožňuje komunikaci s internetem, jinými PC, možnost doplnění o příjem českých programů CS LINK, SkyLink nebo UPC Direct. Podpora DiseqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 (Usals), digitální audio výstup Dolby Digital AC3/DTS, aktualizace firmware přes RS232, napájení 12V (vhodné pro cestování atd.), 1X Scart (TV), video cinch out, OSD, TXT, 100Mbit Ethernet (full duplex),1X interní čtečka pro dekódovací karty, DiseqC 1.2, Usals, velmi malé rozměry 196mm x 130 mm x 40mm. Přístroj je v továrním nastavení bez úprav. Možnost doplnění - vestavění HDD.

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*
 

Možnost volby menu v češtině Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu
Možnost příjmu paketu ORF v systému Cryptoworks

 

Kód: SRDR600PVR 

Dreambox DM 600 PVR

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
DREAMBOX 7020S PC Linux
 
Vynikající přístroj vycházející z řady DM7000, kombinace PC + satelit + internet, multimédia, vyvinutý na bázi Linux. Umožňuje komunikaci s internetem, jinými PC, možnost doplnění o příjem českých programů CS LINK, SkyLink nebo UPC Direct. Oblíbené pořady v MPEG2 je možné zaznamenat na doplněný harddisk (funkce TimeShift), digitální audio výstup Dolby Digital AC3/DTS, RF modulátor, RS232, 2x Scart (TV S-VHS, VCR), video cinch out, OSD, TXT, 100Mbit Ethernet (full duplex), 1x výstup pro modem, 1x CI slot, 2x interní čtečka pro dekódovací karty, přepínač 12V, vypínač přímo na zadním panelu, propojka do dalšího přístroje Loop out, podpora tuneru (DVB-S, DVB-C, DVB-T), podpora DiseqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 (Usals), podpora her, možnost doplnit k pořadům na HDD i české titulky a další funkce.


Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*
 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Digitální výstup DTS Digital Theatre Systems (optický nebo elektrický) Možnost propojení s PC pomocí USB kabelu (záznam v MPEG2, MP3 atd.)
Možnost připojení i k internetu Možnost přehrávání MP3 Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu Možnost příjmu paketu ORF v systému Cryptoworks TimeShift (možnost sledovat začátek zaznamenaného pořadu i když se konec ještě nahrává)


 

* Editor settings (600kB)
* Obslužný software (100kB)
 

 


Kód: SRDR7020S 

DREAMBOX 7020S PC Linux

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
DREAMBOX 7025S PC Linux !! 2 tunery, PVR funkce, TV modulátor !!
 
Vynikající přístroj vycházející z řady DM7020, kombinace PC + satelit + internet, multimédia, vyvinutý na bázi Linux. Umožňuje komunikaci s internetem, jinými PC, možnost doplnění o příjem českých programů CS LINK, SkyLink nebo UPC Direct. Oblíbené pořady v MPEG2 je možné zaznamenat na doplněný harddisk (2 tunery s funkcí TimeShift), digitální audio výstup Dolby Digital AC3/DTS, RF modulátor, RS232, 2x Scart (TV, VCR), video cinch out, OSD, TXT, 100Mbit Ethernet (full duplex), 1x výstup pro modem, 1x CI slot, 2x interní čtečka pro dekódovací karty, přepínač 12V, vypínač přímo na zadním panelu, propojka do dalšího přístroje Loop out, podpora tuneru (DVB-S, DVB-C, DVB-T), podpora DiseqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 (USALS), podpora her, možnost doplnit k pořadům na HDD i české titulky a další. Při správné konfiguraci možnost nahrávání až 10ti programů současně!

Zařízení podporuje kompletní české znaky v EPG
*
 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Digitální výstup DTS Digital Theatre Systems (optický nebo elektrický) Možnost propojení s PC pomocí USB kabelu (záznam v MPEG2, MP3 atd.)
Možnost připojení i k internetu Možnost přehrávání MP3 Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu Zařízení podporuje hry a aplikace Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu 2 tunery (možnost připojit až 2 parabolické antény) TimeShift (možnost sledovat začátek zaznamenaného pořadu i když se konec ještě nahrává)

 

* Editor settings (600kB)
* Obslužný software (100kB)
 

 

Kód:

SRDR7025 

 

DREAMBOX 7025S PC Linux !! 2 tunery, PVR funkce, TV modulátor !!

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Dálkové ovládání DREAMBOX DM-7020S
 
Dálkový ovladač k přístroji DREAMBOX DM-7020S.


Kód: SRDRDO7020S 
 

Dálkové ovládání DREAMBOX DM-7020S

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Klávesnice k Dreambox 7020S i k jiným přístrojům
 
Univerzální bezdrátová klávesnice pro použití k přístroji Dreambox 7020 S i k dalším přístrojům (satelitní přijímače, videa a pod.). V návodu je seznam podporovaných zařízení. Pokud nenajdete svůj přístroj v tomto seznamu, bezdrátová klávesnice si ovládací kód vašeho přístroje najde automaticky! Jednoduchá obsluha, mnoho možností zjednodušení obsluhy Dreambox.

 

* Návod k obsluze (5 MB)
 
 

Kód: SRDRKLAVESDM 

Klávesnice k Dreambox 7020S i k jiným přístrojům

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
DVB-C tuner k Dreambox 7025S
 
Pomocí tuneru lze vytvořit kombinovaný příjem digitální kabelové i satelitní televize v přístroji DREAMBOX 7025S. Podpora rádio programů, tuner Philips, frekvenční rozsah 51 - 858MHz, symbolová rychlost 1 - 7Mbaud/s, jednoduchá instalace, bezproblémová funkce s oficiálním firmware uvedeným na stránkách výrobce.

 

Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Digitální vysílání po kabelu DVB-C (Digital Video Broadcasting Cable)

Kód: SRDRTUNC 

DVB-C tuner k Dreambox 7025S

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
DVB-T tuner k Dreambox 7025S
 
Pomocí tuneru lze vytvořit kombinovaný příjem digitální pozemní i satelitní televize v přístroji DREAMBOX 7025S. Podpora rádio programů, tuner Philips, impedance 75 Ohm, frekvenční rozsah VHF/UHF 49 - 861MHz, jednoduchá instalace, bezproblémová funkce s oficiálním firmware uvedeným na stránkách výrobce.

 

Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Digitální pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial)

Kód: SRDRTUNT 
 

DVB-T tuner k Dreambox 7025S

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
HOMECAST S-3000 FTA
 
Přístroj HOMECAST S-3000 FTA umožní příjem volných zahraničních programů ze satelitu. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 2500, EPG - elektronický programový průvodce, rychlá a jednoduchá instalace, favoritní skupiny, OSD, displej, podpora teletextu (OSD), DiSEqC 1.0/1.2, UHF modulátor 21 - 69K, 1x Scart TV, 1x Scart VCR, 2x cinch audio, 1x cinch video, digitální audio výstup Dolby Digital AC3 (optický), časovač, aktualizace firmware se provádí pomocí RS232 v PC nebo přímo ze satelitu. Možnost příjmu i volných českých programů.

 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu

 

* Aktuální firmware
* Editor settings (300kB)
* Obslužný software (2MB)
 
* Český manuál (pdf 7MB)


 

Kód:  

SREMT150 

HOMECAST S-3000 FTA

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Homecast 200 CRCI
 
Je shodné konstrukce jako HOMECAST 200 CI (2 sloty CI pro přídavné moduly, dig. výstup DD, modulátor), vybavený navíc vestavěným dekodérem Cryptoworks. Přístroj je vhodný zejména pro příjem českých programů ze satelitu. Za výhodnou cenu získáte přijímač s možností jednoduchého rozšíření o české a slovenské programy (stačí dokoupit příslušnou kartu). V kombinaci s přídavnými moduly pro zahraniční programy a natáčecím zařízením využijete plně všechny možnosti přijímače HOMECAST 200 CRCI. Přístroj má 4000 předvoleb, zlatostříbrný design, digitální výstup zvuku a další... České a slovenské menu.

 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu

 

* Editor settings (800kB)
* Obslužný software (500kB)
 
* Český manuál (2MB)

 

Kód: SREMT200CR 

Homecast 200 CRCI

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
HOMECAST 200 CI
 
Digitální přijímač nejvyšší řady, s možností příjmu nekódovaných i zakódovaných digitálních satelitních programů. Přístroj moderního provedeni ve zlatostříbrné barvě má všechny dnes běžně využívané funkce, včetně možnosti rozšíření o další programy vložením přídavného modulu s kartami (dvě šachty pro dva moduly). Podporuje natáčecí zařízení, automatické aktualizace programových předvoleb ze SATCODX, aktualizace sw z PC a další.. České a slovenské menu!

 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu

 

* Editor settings (800kb)
* Aktuální firmware (600kb)
 
* Český manuál (2MB)

 


Kód:

SREMT220

HOMECAST 200 CI

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
Homecast 3000 CRCI
 
Přístroj Homecast 3000 CRCI umožní příjem zahraničních programů FTA s možností vložit příslušnou kartu pro české nebo slovenské programy např. CS LINK, SkyLink nebo UPC Direct. Navíc 2 CI sloty pro vložení dekódovacích modulů. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 2500, EPG - elektronický programový průvodce, rychlá a jednoduchá instalace, OSD, podpora teletextu, formát obrazu 4:3/16:9, 8 favoritních skupin, podpora DiseqC 1.2 (Usals), 2x Scart (RGB/S-VHS/FBAS), 1x cinch video, 2x cinch audio, digitální výstup zvuku Dolby Digital AC3 (optický), automatické nebo manuální vyhledávání programů, možnost editace programů, časovač (8 možností), dětská pojistka, aktualizace firmware se provádí pomocí RS232 v PC nebo přímo ze satelitu s funkcí OTA.

 

Možnost volby menu v češtině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít i dekódovací karty Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Možnost jednoduchého nastavení satelitních pozic s funkcí USALS (pouze pro natáčecí zařízení) Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting)

 

* Editor settings (300kB)
* Obslužný software (4MB)
 
* PIN Kód - popis

 

Kód: SREMT3000CC 

Homecast 3000 CRCI

 
*
*
   
  *
  *
* *
 
HOMECAST S-3000 CI
 
Přístroj HOMECAST S-3000 CI umožní příjem volných zahraničních programů FTA s možností dalšího dekódování např. Cryptoworks (české, slovenské programy atd.) Model má 2 CI sloty pro vložení dekódovacích modulů, maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 4000, EPG - elektronický programový průvodce, podpora teletextu (OSD), rychlá a jednoduchá instalace, české menu, podpora DiSEqC 1.0/1.2, 1x TV Scart , 1x VCR Scart, 2x Cinch Audio L/R, TV modulátor, digitální audio výstup Dolby Digital AC3 (optický), časovač, dětská pojistka, aktualizace firmware se provádí pomocí RS232 v PC nebo přímo ze satelitu.

 

Možnost volby menu v češtině Možnost volby menu ve slovenštině Možnost vložení dekódovacích modulů Možnost použít natáčecí zařízení nebo přepínání více konvertorů s funkcí DiseqC Digitální výstup AC3 Dolby Digital (optický nebo elektrický) Elektronický programový průvodce EPG (podrobné informace a 7-mi denní program o vysílaných pořadech, pokud tyto informace provozovatel programu vysílá) Většina přístrojů tuto funkci nezvládá na 100%. Možnost načasování spuštění zařízení (např. při záznamu na videorekordér atd.) Možnost upgrade firmware do zařízení přímo ze satelitu Evropský standard MPEG2 (Digital Video Broadcasting) Podpora teletextu

 

* Aktuální firmware
* Editor settings (300kB)
* Obslužný software (2MB)
 
* Český manuál (pdf 7MB)

 

Kód: SREMT3000CI 

HOMECAST S-3000 CI

 
*
*
   
  *
  *
*
 
 předchozí 1 - 2 - 3 - 4 - 5 další 
 

Zpět katalog